fb

Ułatwienia dostępu

Kontynuacja terapii chorób przewlekłych

przewlekła terapia

Konsultacja lekarska online z możliwością wystawienia e-recepty na stale przyjmowane leki.

Cena konsultacji: 69 zł
Czas realizacji: ok. 3 godz.

Pacjenci cierpiący na choroby przewlekłe (nadciśnienie tętnicze, niedoczynność tarczycy) w stabilnym stanie zdrowia, to osoby, u których zwykle stale przyjmowany jest dany lek / zestaw leków. W takim przypadku przedłużenie recepty przez internet jest wygodne i oszczędza czas pacjenta. Niezbędne do konsultacji dane o stanie zdrowia można udostępnić lekarzowi drogą elektroniczną. Lekarz oceni zasadność podawania danego leku i wystawi odpowiednią receptę. Dzięki temu nie trzeba iść do swojego lekarza, a jedynie z e-receptą do apteki. Terapia przewlekła przestała być problemem.

Korzystanie z konsultacji telemedycznej zalecane jest, gdy nie masz możliwości udania się do lekarza w okolicy miejsca swojego pobytu. Kiedy kończą Ci się leki, a potrzebujesz recepty na przedłużenie przewlekłej terapii, konsultacja online jest idealnym rozwiązaniem.

Jak działa przychodnia online?

Wybierz i opłać konsultację.

W e-mailu z potwierdzeniem zamówienia konsultacji otrzymasz link do formularza z wywiadem zdrowotnym, który musisz jak najszybciej wypełnić i odesłać.

Odbierz SMS z e-receptą.

Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań zdrowotnych, na Twój telefon zostanie przesłany kod do e-recepty, którą możesz zrealizować w każdej aptece w Polsce. Zwolnienie e-ZLA wysyłane jest bezpośrednio do ZUS.

Wykup lek w aptece.

W każdej aptece w Polsce możesz zrealizować e-receptę, podając swój PESEL i 4-cyfrowy kod otrzymany SMS-em. the benefit.