fb

Ułatwienia dostępu

Zaburzenia potencji

konsultacja w zaburzeniach potencji

Współczesna medycyna dysponuje wieloma sposobami farmakologicznej poprawy jakości życia seksualnego wielu mężczyzn, którzy cierpią na stałe lub okresowe zaburzenia erekcji. Trzeba tylko przełamać wstyd i rozpocząć leczenie, aby znów cieszyć się udanym życiem seksualnym. Na rynku dostępne są leki oraz zioła i suplementy diety. Najlepsze farmakologiczne środki wspomagania potencji mają ponadosiemdziesięcioprocentową skuteczność.

 

Cena konsultacji: 69 zł
Czas realizacji: ok. 3 godz.

Lekami pierwszego wyboru w leczeniu zaburzeń potencji są obecnie inhibitory fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Są bardzo skuteczne i proste w stosowaniu (doustne tabletki). W Polsce dostępne są preparaty zawierające jedną z czterech substancji czynnych: sildenafil, wardenafilawanafiltadalafil. Inhibitory PDE5 mają wysoką, ok. 80% skuteczność, co w połączeniu z wygodą aplikacji (doustne tabletki) sprawia, że są najchętniej wybieranymi przez mężczyzn lekami na potencję.
Inhibitory PDE5 powodują zwiększenie stężenia cyklicznego GMP w ciałach jamistych prącia, czego efektem jest relaksacja mięśni gładkich i napływ krwi do ciał jamistych prącia, co wywołuje silną i trwałą erekcję. Najczęściej stosowaną substancją z grupy inhibitorów PDE5 jest sildenafil. Badania dowodzą, że inhibitory PDE5 są środkami bezpiecznymi w stosowaniu, także dla osób cierpiących na choroby przewlekłe, jak np. nadciśnienie tętnicze. Są to jednak leki wydawane wyłącznie na receptę, dlatego ich stosowanie wymaga konsultacji lekarskiej osobistej lub telemedycznej (online).
W handlu dostępne są tabletki na potencję bez recepty. Zawierają one sildenafil w dawce od 25 do 50 mg, czyli dwu- lub czterokrotnie mniejszej, niż w przypadku preparatów na receptę. Dawka taka została uznana za całkowicie bezpieczną i jako taka dopuszczona do obrotu OTC. Może ona jednak nie być wystarczająca dla każdego mężczyzny wymagającego przyjmowania tego typu leków.

Jak działa przychodnia online?

Wybierz i opłać konsultację.

W e-mailu z potwierdzeniem zamówienia konsultacji otrzymasz link do formularza z wywiadem zdrowotnym, który musisz jak najszybciej wypełnić i odesłać.

Odbierz SMS z e-receptą.

Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań zdrowotnych, na Twój telefon zostanie przesłany kod do e-recepty, którą możesz zrealizować w każdej aptece w Polsce. Zwolnienie e-ZLA wysyłane jest bezpośrednio do ZUS.

Wykup lek w aptece.

W każdej aptece w Polsce możesz zrealizować e-receptę, podając swój PESEL i 4-cyfrowy kod otrzymany SMS-em. the benefit.