Postępowanie farmakologiczne w problemach z potencją

Konsultacja lekarska online z możliwością wystawienia e-recepty
 
Cena konsultacji: 59 zł
Czas realizacji: ok. 3 godz.

Jak uzyskać e-receptę?

1. Wybierz i opłać konsultację.

W e-mailu z potwierdzeniem zamówienia konsultacji otrzymasz link do formularza z wywiadem zdrowotnym, który musisz jak najszybciej wypełnić i odesłać.

2. Odbierz SMS z e-receptą.

Jeśli nie stwierdzimy przeciwwskazań zdrowotnych, w czasie do 3 godzin na Twój telefon zostanie przesłany
kod do e-recepty
, którą możesz zrealizować w każdej aptece w Polsce.

3. Wykup lek w aptece.

W każdej aptece w Polsce możesz zrealizować e-receptę, podając swój PESEL i 4-cyfrowy kod
otrzymany SMS-em.

Jakie są metody farmakologicznego leczenia zaburzeń potencji?

Współczesna medycyna dysponuje wieloma sposobami farmakologicznej poprawy jakości życia seksualnego wielu mężczyzn, którzy cierpią na stałe lub okresowe zaburzenia erekcji. Trzeba tylko przełamać wstyd i rozpocząć leczenie, aby znów cieszyć się udanym życiem seksualnym. Na rynku dostępne są leki oraz zioła i suplementy diety. Najlepsze farmakologiczne środki wspomagania potencji mają ponadosiemdziesięcioprocentową skuteczność.

Jakie są dostępne leki na potencję?

Lekami pierwszego wyboru w leczeniu zaburzeń potencji są obecnie inhibitory fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Są bardzo skuteczne i proste w stosowaniu (doustne tabletki). W Polsce dostępne są preparaty zawierające jedną z czterech substancji czynnych: sildenafil, wardenafilawanafiltadalafil. Inhibitory PDE5 mają wysoką, ok. 80% skuteczność, co w połączeniu z wygodą aplikacji (doustne tabletki) sprawia, że są najchętniej wybieranymi przez mężczyzn lekami na potencję.

Jak działają leki na potencję?

Inhibitory PDE5 powodują zwiększenie stężenia cyklicznego GMP w ciałach jamistych prącia, czego efektem jest relaksacja mięśni gładkich i napływ krwi do ciał jamistych prącia, co wywołuje silną i trwałą erekcję. Najczęściej stosowaną substancją z grupy inhibitorów PDE5 jest sildenafil. Badania dowodzą, że inhibitory PDE5 są środkami bezpiecznymi w stosowaniu, także dla osób cierpiących na choroby przewlekłe, jak np. nadciśnienie tętnicze. Są to jednak leki wydawane wyłącznie na receptę, dlatego ich stosowanie wymaga konsultacji lekarskiej osobistej lub telemedycznej (online).

Czy są dostępne leki na potencję bez recepty (OTC)?

W handlu dostępne są tabletki na potencję bez recepty. Zawierają one sildenafil w dawce 25mg, czyli czterokrotnie mniejszej, niż w przypadku preparatów na receptę. Dawka taka została uznana za całkowicie bezpieczną i jako taka dopuszczona do obrotu OTC. Może ona jednak nie być wystarczająca dla każdego mężczyzny wymagającego przyjmowania tego typu leków.

Jakie są korzyści konsultacji telemedycznych?

prywatność

Masz gwarancję najwyższego poziomu prywatności i bezpieczeństwa.

polityka prywatności

profesjonalizm

Pomagamy z pełnym zaangażowaniem w rozwiązaniu każdego zgłoszonego problemu.

e-recepta

PESEL i 4-cyfrowy kod wystarczą, aby wykupić lek. W każdej aptece w Polsce można zrealizować e-receptę.

dostęp 24/7

Nasze usługi są dostępne przez całą dobę, również w dni świąteczne.

Jak działa e-recepta?

E-recepta to elektroniczny odpowiednik papierowej recepty. Od stycznia 2020 roku lekarz podczas wizyty może wystawić, z nielicznymi wyjątkami, tylko e-receptę. Aby otrzymać w aptece przepisane

Czytaj więcej »

Zaburzenia potencji

W ostatnich latach zaburzenia potencji powoli przestają być tematem tabu. Coraz częściej otwarcie o tym mówimy. Coraz więcej reklam środków na erekcję powoduje swego rodzaju

Czytaj więcej »